niedziela, 18 luty 2024 17:51

M. Krawiec: naszym głównym zadaniem było nie utracić koncentracji

Po wygranym meczu w Częstochowie, wynikiem 115:73 z Iskrą, o kilka słów poproszony został Michał Krawiec, autor 16 punktów, 5 zbiórek i 2 przechwytów. Podkreślił jak bardzo ważny był ten mecz, mimo że końcowy wynik może tego nie oddawać.

Michał Krawiec - "Jadąc na ten mecz z pewnymi problemami kadrowymi, byliśmy świadomi, że jeśli stracimy koncentrację, to będzie nam wyjątkowo trudno odzyskiwać kontrole nad spotkaniem, więc naszym głównym zadaniem było jej nie utracić. Początek starcia, to wyrównana rywalizacja punkt za punkt z drużyną z Częstochowy. Pod koniec drugiej kwarty udało nam się uciec na kilka oczek, lecz nasza obrona wymagała poprawy. Po przerwie weszliśmy w 3. kwartę zupełnie inaczej, nie pozwalając na wiele drużynie gospodarzy i dzięki świetnej obronie uciekliśmy na bezpieczny dystans, który kontrolowaliśmy już do samego końca. Świetną robotę wykonali po raz kolejny nasi kibice, którzy zjawili się w Częstochowie i bardzo głośno nas dopingowali. Dziękujemy!"