niedziela, 29 październik 2023 12:02

Krzysztof Wąsowicz: Ciężar tego spotkania było czuć od pierwszego gwizdka

Koszykarska Polonia 28 października odniosła bardzo ważne, szóste w sezonie 2023/24 zwycięstwo, nad OPTeam Resovią Rzeszów. Wynik tego spotkania to 89:79 dla gospodarzy na Skarpie. Duży wpływ na końcowy rezultat miał rozgrywający Niebiesko-czerwonych Krzysiek Wąsowicz, który zanotował triple-double w tym meczu, w postaci 20 punktów, 13 asyst i 11 zbiórek, co przełożyło się na eval 40! To starcie podsumował w następujący sposób:

Krzysztof Wąsowicz - "Ciężar gatunkowy tego spotkania było czuć od pierwszego gwizdka. Nasi kibice dopisali i od samego początku czuliśmy ich wsparcie. Świetną pracę wykonał również nasz sztab szkoleniowy w przygotowaniu nas do meczu. Suma tych wszystkich rzeczy pozwoliła nam wygrać mecz i ustawić się w komfortowej sytuacji w tabeli. Teraz przed nami równie ważny mecz derbowy w Tarnowskich Górach, więc zachowujemy chłodną głowę i pracujemy dalej."

Tak jak wspomniała nasza "jedynka" w sobotę 4 listopada Polonistów czekają lokalne derby w Tarnowskich Górach. O 18:00 rozpocznie się ich starcie z KKSem.