niedziela, 15 październik 2023 09:40

Kamil Nawrot: Mecz na pewno mógł się podobać kibicom w Kielcach

BS Polonia Bytom 14 października odniosła w Kielcach swoje trzecie zwycięstwo w sezonie 2023/24 2. Ligi Koszykówki Mężczyzn, pokonując miejscową drużynę UJK wynikiem 90:87. Blisko double-double, z 9 punktami i 9 zbiórkami był podkoszowy Niebiesko-czerwonych Kamil Nawrot, który podsumował to spotkanie w następujących słowach:

Kamil Nawrot - "Mecz na pewno mógł się podobać zgromadzonym kibicom w Kielcach. Rozpoczęliśmy go energetycznie, dzięki czemu udało nam się zbudować wysokie prowadzenie po pierwszej kwarcie. Nasi rywale jednak nie zaprzestali walki i sukcesywnie, przez cały mecz starali się niwelować wcześniej zbudowaną przez nas przewagę punktową. Doprowadziło to do bardzo emocjonującej końcówki spotkania, z której udało nam się wyjść zwycięsko. Cieszy nas komplet punktów wywieziony z tego trudnego terenu, natomiast mam nadzieję, że w przyszłości nie będziemy doprowadzać do sytuacji, w których tracimy kontrolę nad wynikiem i pozwalamy rywalom "wracać do meczu".
Na koniec chciałbym bardzo podziękować kibicom, którzy wspierali nas w Kielcach oraz gorąco zaprosić w najbliższą środę, o godzinie 18:00 na mecz domowy przeciwko Wiśle Kraków."