poniedziałek, 02 maj 2022 11:59

Polonia kontra Basket Poznań: zostań sponsorem dnia meczowego

Już w najbliższą sobotę podopieczni Mariusza Bacika ponownie powrócą do hali na Skarpie, by rozegrać rewanżowe starcie półfinałowe w play-offach 2. Ligi koszykówki mężczyzn. Polonia zmierzy się z Eneą Basket Poznań, której wyższość musiała uznać w pierwszym meczu, ale to jeszcze niczego nie oznacza.
 
O tym, że bytomianie potrafią wracać z dalekiej podróży, przekonaliśmy się w minioną środę, kiedy przy komplecie publiczności, w nieprawdopodobnych okolicznościach pokonali ŁKS Łódź, odrabiając 27-punktową stratę, notując tym samym awans do decydującej fazy play-off. Mecze Polonistów cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Każde ze spotkań z ŁKS-em oglądało na żywo ponad 900 osób a informacje w social media docierają do blisko 20 000 odbiorców
(statystyka jednego posta)! Uwzględniając, że mecz z Poznaniem odbędzie się w sobotę, śmiało możemy zaryzykować, że w hali na Skarpie zobaczymy komplet głośno dopingującej publiczności!
 
Będzie to doskonała okazja, by zaprezentować usługi swojej firmy i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Dlaczego warto? Sponsor otrzymuje:
  • Ekspozycję banneru na terenie hali w dniu meczu (możemy pomóc w szybkiej realizacji baneru),
  • Lokowanie logotypu firmy w grafikach zapowiadających mecz na facebooku,
  • Reklamę logotypu w transmisji meczu,
  • Komunikaty spikera o wsparciu Polonii Bytom w dniu meczowym,
  • Możliwość zorganizowania konkursu dla publiczności w przerwie meczu,
 
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już teraz!
Telefonicznie:
733-257-167
514-102-779
 
Mailowo:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.