niedziela, 24 kwiecień 2022 13:08

Sebastian Dąbek: na pewno nie straciliśmy pewności siebie

ŁKS Coolpack Łódź zdołał pokonać po zaciętej walce Bytomian i wyrównać stan ćwierćfinałowej rywalizacji do dwóch zwycięstw. O tym, jak to starcie wyglądało z perspektywy parkietu opowiedział nasz rozgrywający Sebastian Dąbek, autor 15 punktów i 6 asyst.

"Mecz był bardzo wymagający, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Bardzo dużo brudnej gry, przepychanek i zgrzytów między zawodnikami. Nie jesteśmy tym wszystkim zdziwieni, bo tym charakteryzują się play-offy, zwłaszcza na tym etapie, gdzie spotykają się dwie naprawdę mocne drużyny. Myślę, że w takich meczach wszystko przychodzi dużo trudniej. Głównym problemem według mnie było to, że nie trafiliśmy sporo "swoich" rzutów, co przełożyło się na wynik końcowy. W środę czeka nas decydujące starcie i na pewno nie straciliśmy pewności siebie. Dalej uważam, że jesteśmy faworytem i wiem, że z pomocą naszych niezastąpionych kibiców damy z siebie wszystko. Zapraszam wszystkich 27 kwietnia na Skarpę. Będzie ogień!"

Tak jak wspomniał Sebastian, w najbliższą środę o godzinie 18:00 w Hali na Skarpie odbędzie się trzecie, decydujące spotkanie, którego zwycięzca awansuje do półfinału. Z najlepszej czwórki drugiej ligi aż trzy zespoły awansują na zaplecze ekstraklasy, a więc stawka tego meczu jest niepowtarzalnie wysoka na przestrzeni ostatnich kilku lat bytomskiej koszykówki. Drodzy kibice... liczymy na Was!