wtorek, 19 kwiecień 2022 12:05

Na meczu Polonii z ŁKSem „Bydzie haja!” - zapowiada PSONI Bytom

Kolejnym wydarzeniem, na którym pojawią się uczestnicy Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, będzie mecz BS Polonii Bytom z ŁKS Coolpack Łódź, który odbędzie się już w środę 20 kwietnia o godz. 18.00, w Hali na Skarpie.
 
Gorąco zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania oraz wspierania PSONI Bytom – mówi Mariusz Kałamaga, który jest twarzą akcji „Bydzie haja!” – Pamiętajmy, że pomóc może każdy, liczy się każdy gest wsparcia! Przed meczem oraz w przerwie, będzie można spotkać PSONI Bytom i dowiedzieć się w jaki sposób można wesprzeć Stowarzyszenie. Projekt „Bydzie haja!” powstał właśnie po to, aby nagłaśniać tematy ważne, o które warto zrobić wspomnianą „awanturę”.
 
Na początek Stowarzyszenie zaczęło głośno mówić o przekazywaniu swojego 1% tym, którzy tego bardzo potrzebują. Wszelkie informacje dotyczące zbierania funduszy oraz możliwości przekazania swojego 1% Stowarzyszeniu, dostępne są na stronie PSONI Bytom www.psonibytom.org. Misją PSONI jest dbanie o rozwój osób z niepełnosprawnością intelektualną, które każdego dnia z ogromną determinacją walczą o swoją samodzielność. Poczuj radość z pomagania!