poniedziałek, 07 marzec 2022 11:35

Zmiana terminu meczu Polonii z AZS AWF Katowice

Mecz 28. kolejki sezonu zasadniczego 2021/22 II Ligi Koszykówki Mężczyzn, pomiędzy BS Polonią Bytom a AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice został przełożony na środę, 16 marca 2022 roku.

Zgodnie z pierwotnym planem, to spotkanie miało się odbyć 12 marca, jednak w związku z brakiem dostępności hali AWFu Katowice, gospodarze wyszli z propozycją przełożenia tego starcia o 4 dni. Poloniści zaakceptowali takie rozwiązanie, dlatego też prosimy wszystkich kibiców o uwzględnienie tej zmiany w Waszych kalendarzach.

Wyjazdowy mecz podopiecznych trenera Mariusza Bacika z obecnym wiceliderem grupy C odbędzie się zatem 16 marca o godzinie 18:30, w Nowej Hali AWF przy ulicy Mikołowskiej 72. Już teraz zapraszamy wszystkich naszych sympatyków na ostatni mecz na szczycie tabeli w zasadniczej części sezonu. 

Jako zastępstwo w planach na najbliższą sobotę 12 marca, proponujemy spotkanie trzecioligowców Polonii z KS Start Meble Dobrodzień w Hali na Skarpie o godzinie 17:00. Będzie to drugi mecz I rundy play-off strefy śląsko-opolskiej. W pierwszej konfrontacji 5 marca Bytomianie zwyciężyli i prowadzą 1:0 w rywalizacji do dwóch zwycięstw. Ich wygrana w nadchodzącą sobotę będzie oznaczać awans na szczebel centralny 3. Ligi Mężczyzn.