niedziela, 21 listopad 2021 14:08

Karol Jagoda: Wszyscy ciężko pracujemy, a to przekłada się na kolejne zwycięstwa

20 listopada Poloniści odnieśli ważne wyjazdowe zwycięstwo z Wisłą Kraków 102:63. To już dziewiąta wygrana podopiecznych trenera Mariusza Bacika w trwającej kampanii. Po spotkaniu kilkoma słowami komentarza podzielił się Karol Jagoda, który zdobył w tym spotkaniu 17 punktów i 9 zbiórek.

Sobotni mecz z Wisłą Kraków zagraliśmy bardzo konsekwentnie. Narzuciliśmy przeciwnikowi swój styl gry. Cieszy nas dobra współpraca i agresja w obronie co przełożyło się na ponad 20 strat gospodarzy. Ważne, że w kolejnym meczu utrzymujemy dobrą formę strzelecką. Ponad 30 asyst tylko pokazuje, że dzielimy się piłką, a to przynosi efekt w postaci ponownego przekroczenia granicy 100 punktów w meczu. Wszyscy pracujemy, a to przekłada się na kolejne zwycięstwa. Teraz skupiamy się na następnym spotkaniu z AZSem Częstochową. Mamy nadzieję, że jesteśmy na początku zwycięskiej passy, która będzie trwała jak najdłużej.

W 12. kolejce zasadniczej części sezonu 2021/22 II Ligi Koszykówki Mężczyzn BS Polonia Bytom zmierzy się na wyjeździe z AZS Częstochowa. Ten mecz odbędzie się 27 listopada o godzinie 19:00.