czwartek, 18 listopad 2021 11:30

Sebastian Dąbek: mam nadzieję, że naszym kibicom przyjemnie oglądało się to spotkanie

Po wygranym meczu BS Polonii Bytom z Iskrą Częstochowa, w której padła najwyższa drużynowa zdobycz punktowa dotychczas w grupie C (118:68), o jego przebiegu jak i całym tygodniu Niebiesko-czerwonych wypowiedział się Sebastian Dąbek. Nasz rozgrywający niemal zanotował triple-double, przy 19 punktach, 10 przechwytach i 9 asystach.

Mecz od samego początku przebiegał po naszej myśli. Mimo kilku krótkich momentów, przestoju graliśmy szybką, agresywną i efektowną koszykówkę. Wysoki pressing przez całe spotkanie dał nam bardzo dużo przechwytów i szybkich punktów z kontry, dzięki czemu, mimo wysokiej różnicy punktowej, mam nadzieję, że naszym kibicom przyjemnie się oglądało to spotkanie. W sobotę czeka nas mecz z krakowską TS Wisłą, więc ten tydzień jest bardzo intensywny, ale im więcej grania, tym lepiej, i mam nadzieję, że w sobotę wieczorem będziemy mogli cieszyć się z dwóch wygranych w tym tygodniu.

Tak jak wspomniał Sebastian, Niebiesko-czerwoni pojadą w sobotę 20 listopada do Krakowa, aby zmierzyć się tam o godzinie 18:00 z miejscową Wisłą.