niedziela, 14 listopad 2021 14:34

Paweł Jurczyński: od początku meczu byliśmy mocno skoncentrowani i zaangażowani

Po pewnym zwycięstwie Polonistów z MKKSem Rybnik, wynikiem 108:75, kilkoma słowami komentarza od siebie podzielił się strzelec Niebiesko-czerwonych, czyli Paweł Jurczyński. W tym spotkaniu zdobył on najwięcej, bo 21 punktów. 
 
Przed spotkaniem wiedzieliśmy, że ekipa z Rybnika to młoda i ambitna drużyna, która zrobi wszystko by z nami wygrać. Od początku tego starcia byliśmy skoncentrowani i w pełni zaangażowani, aby narzucić nasz styl grania i powiększać przewagę. Byliśmy agresywni w ataku, mijając przeciwników i stwarzaliśmy dobre sytuację do zdobywania punktów. W obronie dalej popełnialiśmy błędy, ale z biegiem spotkania było ich coraz mniej. Piłka "chodziła", graliśmy zespołowo, aby osiągnąć wspólny cel, czyli wygrać spotkanie i to się udało. Należy pochwalić chłopaków z Rybnika, bo mają fajny utalentowany młody zespół. Teraz skupiamy się już na środowym meczu z Iskrą Częstochowa.
 
W nadchodzącym tygodniu koszykarze BS Polonii Bytom rozegrają dwa mecze. Najpierw w środę 17.11 z Iskrą Częstochowa, a następnie w sobotę 20.11 z TS Wisłą Kraków.