Wydrukuj tę stronę
niedziela, 16 styczeń 2022 11:31

Karol Jagoda: Doping kibiców gospodarzy nie przeszkodził nam w utrzymaniu koncentracji

To było ważne zwycięstwo na trudnym i odległym terenie. Poloniści pokonując Niedźwiadki Chemart w Przemyślu 131:87 odnieśli 16. wygraną w sezonie zasadniczym 2021/22 II Ligi Koszykówki Mężczyzn. Do tego sukcesu pokaźną cegiełkę dołożył Karol Jagoda, zdobywając 24 punkty, 16 zbiórek, 3 asysty i 3 przechwyty. Po meczu opowiedział o jego przebiegu i swoich odczuciach.

Mecz w Przemyślu pokazał, że potrafimy dzielić się piłką i szukamy siebie w każdej akcji, co przełożyło się na 41 asyst. Ofensywnie zagraliśmy bardzo dobrze, na wysokiej skuteczności, co ułatwiło kontrolowanie spotkania od samego początku. Kibice stworzyli na hali fantastyczną atmosferę. Doping trwał od pierwszej, do ostatniej minuty, ale nie przeszkodziło nam to w utrzymaniu koncentracji. W defensywie początkowo mieliśmy kilka nieporozumień, co pozwoliło trzymać się przeciwnikom w grze przez 1. kwartę. Kolejne minuty jednak zdominowaliśmy, dzięki czemu mecz zakończył się wysokim zwycięstwem, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie możemy doczekać się powrotu na własny parkiet w następną sobotę.

W następnym spotkaniu koszykarze BS Polonii Bytom podejmą we własnej hali zespół MUKS 1811 Tarnów. Ten mecz odbędzie się w sobotę 22 stycznia, o godzinie 18. Już teraz zapraszamy!