Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 25 październik 2021 11:14

Sebastian Dusiło: W tym meczu ważna była koncentracja

Po piątym zwycięstwie BS Polonii Bytom w sezonie 2021/22 II Ligi Mężczyzn, a trzecim na Skarpie, o zabranie głosu został poproszony autor double-double w meczu z Oknoplastem Koroną Kraków. Sebastian Dusiło, który zanotował 10 punktów, 13 zbiórek i 4 przechwyty, podkreślił jak ważnym jest być skoncentrowanym w spotkaniach z teoretycznie słabszymi rywalami. Nawiązał również do kolejnego rywala Polonistów, czyli Basket Hills Bielsko-Biała.

"Mecz z Krakowską młodzieżą był meczem, w którym najważniejsza była koncentracja, gdyż łatwo ją utracić mając znaczącą przewagę nad rywalem. Jak widać po wyniku, wszystko potoczyło się zgodnie z naszym planem, z czego mogła skorzystać młodsza część naszego zespołu. Myślę, że to wyszło całej drużynie na dobre, ponieważ w przyszły weekend gramy o wiele bardziej wymagające spotkanie z Bielsko-Białą, która równie dobrze radzi sobie w tym sezonie. Dla mnie będzie miało ono podwójne znaczenie, bo reprezentowałem barwy Basket Hills w poprzednim sezonie. Mam nadzieję na liczną obecność kibiców na Skarpie, którzy... miejmy nadzieję, będą współautorami kolejnego zwycięstwa."

Spotkanie z Bielsko-Białą w ramach 7. kolejki odbędzie się 30 października w hali na Skarpie, o godzinie 18:00. Zapraszamy!