Wydrukuj tę stronę
niedziela, 10 październik 2021 11:50

Karol Jagoda: Liczę, że Skarpa będzie naszą twierdzą

Najlepszy zawodnik BS Polonii Bytom w wygranym 91:54 spotkaniu z Niedźwiadkami Chemart Przemyśl, czyli Karol Jagoda, podzielił się swoimi wrażeniami po pierwszym domowym meczu w hali na Skarpie po ponad rocznej przerwie. Karol zdobył w sobotni wieczór 20 punktów i 12 zbiórek, zaliczając swoje pierwsze double-double w nowym sezonie 2021/22 II Ligi Koszykówki Mężczyzn.

Wczorajszy mecz przebiegł zgodnie z planem, pod nasze dyktando. Narzuciliśmy przeciwnikowi nasz styl gry, co pomogło w zbudowaniu dużej przewagi do połowy, którą później utrzymaliśmy do końca meczu. Wygraliśmy głównie za sprawą naszych strzelców, którzy trafili 15 trójek oraz wygranej "deski". Wielkie podziękowania dla naszych super kibiców, którzy licznie stawili się na hali "Na skarpie" i kibicowali nam cały mecz. Liczę na więcej takich zwycięstw, i że Skarpa będzie naszą twierdzą do końca sezonu.

Kolejny mecz Poloniści rozegrają na wyjeździe z MUKS 1811 Tarnów 16 października o godzinie 17:00. Na Skarpie ponownie spotkamy się 20 października, kiedy to do Bytomia przyjedzie zespół KKS Ragor Tarnowskie Góry.