czwartek, 02 luty 2023 14:22

31. Finał WOŚP z Polonią Bytom - podsumowanie licytacji

Nucąc słowa piosenki Mieczysława Fogga „Ta ostatnia niedziela” chcemy jeszcze na moment wrócić myślami do 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenia, które miały miejsce 29 stycznia były tylko dodatkową atrakcją – cel główny był jeden: walka z sepsą.
 
Wszystkie trzy sekcje występujące pod szyldem Bytomskiego Sportu również miały swój udział w tegorocznym finale. Oprócz wydarzeń, jakie miały miejsce w Hali na Skarpie oraz Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów, drużyny Polonii Bytom, idąc śladem ubiegłego roku, dołączyły się do internetowych licytacji. Wśród nich znalazły się m.in trening z żeńską drużyną hokeja, koszulka meczowa Starcia Pokoleń Polonia vs. Bobry, czy spotkanie z najlepszym strzelcem piłkarskiego zespołu, Dawidem Wolnym.
 
Informujemy, że dzięki hojności wszystkich, którzy wzięli udział w licytacjach, przekazaliśmy z naszego ramienia na fundację WOŚP łączną kwotę 5245,50zł. Gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że w podczas kolejnego, 32. finału będziecie nadal GRAĆ Z NAMI, do końca świata i jeden dzień dłużej. Siema!