środa, 19 październik 2022 10:33

Akredytacje prasowe na mecze BS Polonii Bytom - informacja dla mediów

Koszykarze BS Polonii Bytom w sezonie 2022/23 występują w Suzuki 1. Lidze Mężczyzn. Zainteresowanych przedstawicieli mediów i prasy prosimy o zgłaszanie się na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu uzyskania akredytacji prasowej na wszystkie domowe spotkania, które będą odbywać się w Hali "na Skarpie" przy ulicy Frycza-Modrzewskiego 5a. 

Podopieczni trenera Mariusza Bacika swój pierwszy mecz domowy rozegrają w piątek 21 października o godzinie 18:00, a ich przeciwnikiem będzie drużyna AZS AGH Kraków. Aby uzyskać akredytację przed tym spotkaniem, prosimy o wysyłanie zgłoszeń najpóźniej do godziny 14:00 w dniu meczu. Wnioski wysłane po tym terminie będą rozpatrywane dopiero w perspektywie kolejnych meczów.

Na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prosimy o przesłanie następujących informacji:

  • Imię
  • Nazwisko
  • Nazwa redakcji
  • Numer kontaktowy

Dla przedstawicieli mediów z przyznaną akredytacją zostanie stworzona specjalna strefa medialna z dostępem do sieci Wi-Fi oraz prądu. Będzie ona zlokalizowana za koszem, w okolicach ławki rezerwowych drużyny gości.