AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

niedziela, 25 kwiecień 2021 15:23

Norbert Kujon: nie ma już miejsca na najmniejszy błąd

Czwarta porażka BS Polonii Bytom w sezonie 2020/21 niestety stała się faktem. Po przegranej w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym przeciwko Rycerzom Rydzyny wynikiem 94:81, o kilka słów poproszony został kapitan Niebiesko-czerwonych - Norbert Kujon.

O zwycięstwie Rydzyny przede wszystkim zdecydowała skuteczność. Rywale złapali w trzeciej kwarcie wiatr w żagle, a my nie trafiliśmy kilku kluczowych rzutów z otwartych pozycji spod kosza jak i z dystansu. Po dobrym wejściu w 3 kwartę i pięciopunktowym prowadzeniu, nastąpił przestój w ataku, co wykorzystali rywale i nie oddali prowadzenia już do końca meczu. Moim zdaniem nie wykorzystaliśmy w pełni potencjału każdego zawodnika zarówno w ataku jak i obronie. Mamy spore rezerwy, dlatego bardzo dobrze, że już w środę będziemy mieli okazję do rewanżu. Po sobotniej porażce nie ma już miejsca na najmniejszy błąd, także do środowego meczu podejdziemy maksymalnie skoncentrowani i nie wyobrażam sobie abyśmy nie wrócili do Rydzyny za tydzień na decydujące starcie.

Drugie spotkanie 3. rundy play-off odbędzie się 28 kwietnia w Bytomiu, o godzinie 18:00. Już teraz zapraszamy na nasza transmisję!