AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

poniedziałek, 05 kwiecień 2021 19:53

Polonia kontra KK UR Bozza Kraków w drodze po awans do 2. rundy playoff

W drugim meczu pierwszej rundy fazy play-off rozgrywek II Ligi Mężczyzn BS Polonia Bytom ponownie zmierzy się z KK UR Bozza Kraków. Mecz ten odbędzie się 7 marca, o godzinie 17:00 na hali w Tarnowskich Górach.

Biorąc pod uwagę zaliczkę, którą podopieczni Mariusza Bacika przywieźli z Krakowa 31 marca, kwestia awansu do kolejnego etapu powinna być już tylko formalnością. Zwycięstwo 105:62, a konkretnie 43 punkty przewagi, które musieliby odrobić przyjezdni, aby myśleć o przedłużeniu swoich zmagań w sezonie 2020/21, raczej nie pozostawiają żadnych złudzeń, co do tego kto w sobotę 10 kwietnia będzie kontynuował swoją walkę o awans do pierwszej ligi.

Taki mecz naszej drużynie przyda się z nieco innego punktu widzenia. Sztab trenerski z pewnością będzie chciał dać odpocząć najbardziej "eksploatowanym" zawodnikom Niebiesko-czerwonych, a dodatkowe minuty zanotują gracze zazwyczaj wchodzący z ławki. Spotkanie to będziemy rozgrywać jako gospodarze, jednak ze względów organizacyjnych i wyjątkowego braku dostępności Hali na Skarpie, dwa kolejne mecze zagramy w Tarnowskich Górach. 

Tymczasowa zmiana lokalizacji nie oznacza, że nie przeprowadzimy naszej transmisji. Odbędzie się ona niezmiennie na naszym kanale YouTube - PB TV. Zapraszamy!