AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

niedziela, 14 marzec 2021 16:36

Piotr Łucka: Marcin zagrał jak prawdziwy lider

Tym razem o kilka słów po zwycięskim spotkaniu z rezerwami MKS Dąbrowy Górniczej poproszony został Piotr Łucka. Wyjątkowo nie był do dyspozycji Trenera Mariusza Bacika, ze względu na drobną kontuzję kostki. W swojej wypowiedzi podkreślił nieoceniony udział Marcina Salamonika, który poprowadził Polonistów do wygranej, zdobywając 35 punktów! 

Mimo tego, że spodziewaliśmy się, że nie będzie to łatwe spotkanie, to poniekąd przez własne, niewymuszone błędy skomplikowaliśmy trochę nasz plan kontrolowania meczu w pełni. Dość mocno we znaki wdał się nam Paweł Jurczyński, jednak po swojej stronie mieliśmy Marcina Salamonika, który zagrał jak prawdziwy lider i dzięki swojej postawie zapewnił nam kolejne zwycięstwo. Ja tym razem nie mogłem pomóc drużynie przez drobną kontuzję, ale za tydzień w Jarosławiu, będąc w pełni sił, mogę zapewnić, że damy z siebie wszystko.

W 25. kolejce Poloniści udadzą się do Jarosławia, aby zmierzyć się tam z miejscowym AZSem. To spotkanie odbędzie się 21 marca, o godzinie 17:00.