AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

wtorek, 16 luty 2021 12:26

Mariusz Bacik: To nie przeciwnicy nas zaskoczyli, tylko my samych siebie

Emocje po sobotnim zwycięstwie 68:66 BS Polonii Bytom z KKS Tarnowskie Góry już powoli opadają, tak więc sztab trenerski może przystąpić do analizy tego spotkania. O swoich odczuciach i przemyśleniach opowiedział nam Mariusz Bacik.

Jeśli chodzi o sam przebieg tego spotkania to nie jest do końca niego zadowolony. Dwa punkty jak najbardziej cieszą, jednak styl gry na pewno pozostawia wiele do życzenia. Co do postawy drużyny przeciwnej, to tak naprawdę niczym nas nie zaskoczyli, tylko my zaskoczyliśmy samych siebie... niektórzy zawodnicy po prostu zagrali słabsze spotkanie i stąd takie, a nie inne perturbacje, które spowodowały, że walczyć o zwycięstwo musieliśmy do samego końca. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej, bo był to jeden z gorszych meczów w naszym wykonaniu w tym sezonie. Patrząc na nadchodzące tygodnie, to mam nadzieję na dwa domowe zwycięstwa kolejno z rezerwami GTK Gliwice oraz z zespołem AZSu Częstochowa. Następnie czekamy na rewanż z AGH Kraków, który odpowie nam na pytanie, które miejsce zajmiemy na koniec zasadniczej części sezonu. W grę wchodzą dwie z pierwszych lokat w tabeli, gdyż poniżej drugiego miejsca już na pewno nie spadniemy.

W najbliższej rundzie spotkań, oznaczonej numerem 21, Niebiesko-czerwoni podejmą u siebie ekipę GTK Sordrew Gliwice. Mecz ten odbędzie się "na Skarpie" 20 lutego, o godzinie 18:00. Już teraz zapraszamy Was na transmisję!