AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

środa, 10 luty 2021 14:39

Bytomska młodzież zagra Ćwierćfinały MP U19 pod patronatem BS Polonii Bytom

Jakiś czas temu wspominaliśmy o sukcesie młodzieży z UKS MOSM Bytom w postaci awansu do 1/4 finałów Mistrzostw Polski Koszykówki Mężczyzn do lat 19. Informowaliśmy również, że ten turniej odbędzie się w Bytomiu, ale nie wiecie jeszcze, że zostanie on rozegrany pod patronatem BS Polonii Bytom!

W dniach od 12 do 14 lutego w Hali Na Skarpie podopieczni drugiego trenera Polonistów - Aleksandra Sędzika, będą rywalizować z Astorią Bydgoszcz oraz Cracovią 1906 Szkołą Gortata Kraków o miejsce w półfinałach. Przygotujcie się zatem na emocje związane nie tylko z meczem seniorów przeciwko KKS Tarnowskie Góry, ale także na transmisję poczynań naszych młodzieżowców. Wszystkie spotkania tego weekendu będą transmitowane na naszym kanale YouTube - PB TV! Terminarz oraz całe zawody oficjalnie zapowiemy w czwartek, 11 lutego, oczywiście na naszej stronie.

Dodatkowo, oprócz oprawy medialnej, BS Polonia Bytom we współpracy z Miastem Bytom obdaruje każdego zawodnika gadżetami, a także przyzna nagrodę dla najbardziej wartościowego zawodnika turnieju. Miejmy nadzieję, że będzie to właśnie gracz UKSu MOSM Bytom, który wraz z kolegami będzie cieszył się z awansu!