AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

poniedziałek, 08 luty 2021 15:04

Rafał Serwański: druga połowa wyglądała znacznie lepiej

Zwycięstwo w Rybniku, wynikiem 59:88, mamy już odhaczone, lecz zawodnicy są świadomi, że pierwsza część tego meczu nie wyglądała najlepiej. Zauważył to również Rafał Serwański, który zdobył w tym starciu 12 punktów i zanotował 7 zbiórek oraz 2 celne rzuty trzypunktowe. Przypomnijmy, że w składzie Niebiesko-czerwonych brakowało kontuzjowanych Kujona, Daszke i Salamonika. 
 
Mecz z Rybnikiem to już drugi bez trójki naszych kluczowych zawodników. Gra bez nich wygląda inaczej. Początek spotkania był po prostu słaby z naszej strony. Przegrywaliśmy akcje jeden na jeden, co skutkowało udanymi próbami punktowymi przeciwników. Na szczęście, druga połowa wyglądała już znacznie lepiej. Zagraliśmy kontrą, zdobywaliśmy łatwe punkty, a co najważniejsze, zaczęliśmy lepiej bronić. W całym meczu skuteczność z gry była na trochę niskim poziomie ale warto pochwalić celne osobiste, które w tym meczu były lepsze niż zwykle.
 
Następnym rywalem BS Polonii Bytom będzie ekipa Trenera Radosława Kucińskiego, czyli KKS Tarnowskie Góry. Zmierzymy się z nią 13 lutego, o godzinie 18:00 na Skarpie!