AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

poniedziałek, 30 sierpień 2021 08:29

Bytomianie nie dali szans Gimbasketowi Wrocław

Koszykarska drużyna BS Polonii Bytom pokonała na wyjeździe ekipę UKS Gimbasket Wrocław, wynikiem 41:66 (21:10, 6:22, 6:21, 8:13).

Sobotnie spotkanie nie rozpoczęło się po myśli Niebiesko-czerwonych, gdyż przegrali oni pierwszą odsłonę różnicą jedenastu punktów i to w niej nasi rywale osiągnęli połowę swojej finalnej zdobyczy. Na szczęście pozostałe kwarty były rozgrywane już pod dyktando Marcina Salamonika i jego kolegów. Było to trzecie zwycięstwo w czterech dotychczasowych meczach kontrolnych podopiecznych Mariusza Bacika, którzy punktowali następująco: Salamonik 13, Jagoda 12, Jurczyński 9, Daszke 9, Bogdanowicz 7, Dusiło 6, Pawlik 4, Piechowicz 2, Dąbek 2, Szpyrka 2.

Następny sparing Poloniści rozegrają w piątek 3 września, o godzinie 18:00 w hali na Skarpie, a ich przeciwnikiem będzie zespół AZSu Basket Nysy.